Galvos pilingas- sveika oda gražūs plaukai.

Plaukų slinkimas, galvos odos pleiskanojimas, greitas riebalavimasis, niežėjimas. Viso šito priežastis gali būti užsikimšusi galvos odą.
Tad pats laikas ją pradėti valyti, o tam yra skirta priemonė-galvos pilingas.
Juk kūno odą šveičiate pilingais ar plaušine, kad pašalintumėte suragėjusį odos sluoksnį, veidui taip pat naudojate pilingus ar einate pas kosmetolpgę reguliariai darytis veido valymo. Tai kodėl pamirštate galvos odą? Ji tokia pat oda kaip ir viso kūno ar veido. Ja irgi reikia rūpintis.
Kada ir kam reikia naudoti galvos pilingą?
Profilaktiškai viesiem, tiek moterims tiek vyrams.
Jei riebi oda- kartą per savaitę
Normali – kas 2-3 savaites
Sausa- kartą į 1-1,5 mėn.
Kokią naudą duoda pilingas?
Nuvalo užsikimšusią galvos odą ir pašalina suragėjusį galvos odos sluoksnį.
Išvalo riebalines liaukas, stabilizuoja sebumo išsiskirimą, aktyvina kraujotaką, medžiagų apykaitą. Oda vėl aprūpinama deguonimi.
Taip stabdo slinkimą, skatina plaukų augimą.
Galvos pilingai kaip ir veido dažniausiai pasitaiko dviejų rūšių.
💚Rūgštinis, su silicio rūgštimi. Rūgštelė tirpdo ir skaido suragėjusį odos sluoksnį. Mažina bakterijų dauginimaisi. Saugi salicilo rūgšties koncentracija produkte būna iki maždaug 2 procentų. Produktą su kokiu koncentracijos kiekiu jūs galite saugiai naudoti namuose. Produktas jums neišsausins ar kitaip nepažeis galvos odos. Dažniausiai galvos pilinguose būna daug mažesnė koncentracija nei 2%.
💚Pilingas grūdelių pagrindu. Dažniausiai pagrindinė sudedamoji dalis įvairūs smulkūs grūdeliai (kokosas, cukrus,chemiškai gaminamos granulės ir t.t.) Grūdelių pagalba mes mechaniškai sutriname suragėjusią galvos odą. Minusas tas šio pilingo, kad masažuoti turite atsargiai, nes galite pažeisti galvos odą. Dar vienas minusas, kad grūdelius gan sunku išplauti iš galvos.
💚Toliau abiejų pilingų sudėtis panaši. Aminorūgštys,vitaminai, extraktai.
🚫Ko reiktų vengti sudėtyje? kaip ir kitose priežiūros priemonėse mums nereikalingų stiprių sulfatų, dirbtinių konservantų , silikonų.
💚Klaidingai manoma, kad pilingas nėra saugus naudoti namuose ir jį reiktu atlikti 1-2 kartus į metus ir tik pas specialistą. Aš sutinku, kad pas specialistą atliekant šia procedūra ji bus daug veiksmingesnė, nes mes patys sau galime netolygiai paskirstyti. Naudoti galvos pilingą reiktų visiems profilaktiškai bent vieną kartą per mėnesį, Turint odos problemų ir dažniau.

Pilingas ar šveitiklis?
Yra dviejų rūšių pilingai tai rūgštinis ir su granulėmis.
trumpai tariant rūgštinis yra veiksmingesnis nes rugštis ištipdo suragėjusį sluoksnį, o granulės nutrina, o jautrios odos savininkėms gali būti pavojingas, nes gali pažeisti galvos odą betrinant.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *